Narzędzia

Media społecznościowe pod kontrolą

Kto spędza wiele czasu na obsłudze kont w mediach społecznościowych, wie, jak bardzo czasochłonne jest to zajęcie. Na szczęście istnieją sprawdzone sposoby na usprawnienie zarządzania social media – jednym z nich jest narzędzie HootSuite.com. Z jego pomocą praca z mediami społecznościowymi stanie się łatwa i skuteczna jak nigdy wcześniej.

Wszystkie konta w jednym miejscu

Idea HootSuite.com jest prosta – zarządzenie i monitorowanie aktywności w mediach społecznościowych w jednym miejscu. Męczy cię żmudne przełączanie się pomiędzy wieloma kontami i różnymi serwisami? Dzięki tej aplikacji nie będzie to konieczne, ponieważ gromadzi ona wpisy z rozmaitych źródeł, a zarazem pozwala na codzienną aktywność w poszczególnych serwisach. HootSuite.com wspiera aż 35 serwisów społecznościowych, w tym m.in. te najpopularniejsze, czyli:

  • Facebook;
  • Twitter;
  • Instagram;
  • LinkedIn;
  • Google Plus;
  • YouTube.

HootSuite - Social Media Marketing

Sprawne zarządzanie mediami społecznościowymi

Z poziomu aplikacji HootSuite.com można publikować posty, odpowiadać na komentarze, prowadzić dyskusje i grupować użytkowników pod względem ich potencjalnej wartości marketingowej.

Rozbudowany moduł analizy pozwala na śledzenie wszystkich wzmianek o twoich markach i stronach w mediach społecznościowych, a także dostarcza wiele wartościowych danych socjodemograficznych na temat użytkowników zainteresowanych publikowanymi przez ciebie treściami.

Dostępny jest moduł pracy grupowej, przeznaczony dla zespołów zajmujących się komercyjną obsługą kont w mediach społecznościowych.

Inna ciekawa funkcja to planowanie postów z wyprzedzeniem, która sprawia, że dany wpis może zostać opublikowany we wskazanym wcześniej czasie.

Social Media Marketing

Wsparcie w marketingu w social media

Co ważne, HootSuite.com posiada interfejs w języku polskim. Jest on czytelny, dlatego jego obsługa nie powinna nikomu sprawić problemu. Narzędzie udostępniono nie tylko online, ale też jako aplikację mobilną przeznaczoną dla telefonów wyposażonych w system Android oraz urządzeń Apple – iPadów i iPhone’ów.

HootSuite.com to doskonałe rozwiązanie zarówno dla osób prywatnych specjalizujących się w marketingu w mediach społecznościowych, jak i dla większych agencji zajmujących się świadczeń tego typu usług. Jeżeli szukasz sposobu na przyspieszenie i zwiększenie efektywności swojej pracy w social media, to

HootSuite.com spełni twoje wymagania. Narzędzie oferowane jest w trzech planach: darmowym, o mocno ograniczonej funkcjonalności oraz płatnych od 9,99$ miesięcznie wersjach Pro i Enterprise.